HAKKIMIZDA

  MEDAP Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

1991 yılında Ankara’da kurulan ve medikal sektöründe tıbbi cihaz satışı ile faaliyete başlayan MEDAP, o tarihten bu yana kesintisiz olarak özellikle radyoloji, üroloji, dermatoloji, beyin cerrahi, kalp-damar cerrahi ve algolojide kullanılan tıbbi cihazların ve tıbbi malzemelerin satışı ile ulusal ihtiyaçları karşılamak amacıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışmalarına radyoloji alanında başlayan ve 100’den fazla MR, CT, vb. teknolojik cihazların satış ve montajını gerçekleştiren firmamız üretim, satış, yedek parça temini ve teknik servis hizmetleri ile firma-müşteri ilişkilerini uzun yıllardır kusursuz bir şekilde sürdürmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız LASER tekniğini öncelikle diskektomi ameliyatlarında özenle kullanarak Türkiye’ de bir ilke imza atmıştır. MEDAP, belgeli servis departmanı ile satış sonrası da müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Türkiye’deki yerel ve ulusal birçok fuar ve kongrelerde tanıtımlar yapan firmamız, tıbbi cihaz taleplerini dikkate alarak önemli firmalarının distribütörlüğünü almıştır. CE, ISO 13485, ISO 9001, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik, TSE Hizmet Yeterlilik, TAEK belgelerine haiz firmamız üründeki kalitenin teknik alt yapı ile anlam bulacağını bildiğinden, teknik yapısının gücünü ifade ettikten sonra üst düzey kaliteye sahip, dünyaca kabul görmüş ve teknolojisini sürekli takip ettiği ürünleri temsil etmeye başlamış ve halihazırda bu tıbbi ürünlerin üreticilerinin çözüm ortağı olarak temsile devam etmektedir. Yıllar boyu pazarlamakta olduğu ürünlerde seçici olan MEDAP,  en kaliteli ürünleri ithal  ederek kendine pazarda önemli bir yer edinmiştir.

Firmamız medikal cihaz ithalat ve ihracat faaliyetlerinin yanı sıra MEDAP bünyesinde kurmuş olduğu X Işın Tüpü Üretim Tesisinde, bilgisayarlı tomografi (CT) ve anjiyografi olmak üzere tanısal görüntüleme yöntemleri için kullanılan x ışın tüplerinin belgeli olarak üretim, yenileme, bakım, onarım ve montajı uzman ellerde yapılmaktadır.

                                                                                                                                                                                             

Ayrıca, VARIAN marka: Philips, Picker, Siemens bilgisayarlı tomografi cihazları için x ray tüpleri ve IAE marka: GE bilgisayarlı tomografi cihazları için x ray tüp satış ve montajı Türkiye'de firmamız taAyrıca, VARIAN marka: Philips, Picker, Siemens bilgisayarlı tomografi cihazları için x ray tüpleri ve IAE marka: GE bilgisayarlı tomografi cihazları için x ray tüp satış ve montajı Türkiye'de firmamız tarafından yapılmaktadır.

 Ar-Ge, Projelendirme, Üretim, Kalite Kontrol ve Teknik Servis departmanlarının yanı sıra Yurtiçi Satış ve Pazarlama  ve Muhasebe birimlerinden oluşan şirket çalışanlarımızın ortak hedefi; koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Kuruluşundan itibaren insan sağlığını her şeyin önünde tutan bir anlayış, firmamızın varlık sebebi olmuştur. Firmamız üründe kaliteyi ve hizmette güveni misyon, talepte ilk akla gelen kuruluş olmayı vizyon edinmiştir.